Інтерес до Яремче постійний, незалежно від пори року. Розташоване це місто на березі річки Прут, в невеликій долині між горами, що робить Яремче чудовим нізкогорним курортом. Яремче варто відвідати просто так - щоб помилуватися красою тутешніх місць і вдихнути чистого повітря гір. Знайдеться місце в Яремче туризму - походам по гриби та ягоди, а також екстриму - рафтингу по гірських річках і багато чому іншому. Якщо ви любите природу і цінуйте те, що вона нам гостинно надає, можете сміливо вирушати в Яремчу. Тут вас чекає справжня пригода. А трансфер з комплексу відпочинку Мішин Сіті - надійний та якісний!
В Яремче однаково добре і взимку, і влітку. У холодну пору року Яремче перетворюється на гірськолижний курорт. Сюди з'їжджаються любителі покататися на лижах, сноуборді та сноутьюбах мало не з усієї України. Якщо у вас немає гірськолижного спорядження з собою, в цьому не буде особливої ​​проблеми, так як взяти лижі або саночки напрокат тут можна на будь-якому кутку. Зимове Яремче люб'язно приймає гостей аж до закінчення весни - адже саме стільки тут лежить сніг, так що ви зможете насолодитися лижами тут сповна.
У теплу пору року Яремча являє собою світ зеленого туризму. Тут пропонується багато різних заходів для туристів. Можна вибратися на прогулянку по долинах гір або ж відправитися в ліс, пішки або на конях. Відмінною ідеєю може стати похід за ягодами чи грибами. Любителі велоспорту можуть відправитися на екскурсію верхи на своєму залізному коні. А ось любителів екстремального відпочинку обов'язково порадує спуск на байдарці по гірській річці.
Щодо відпочинку: ви можете ні краплі не сумніватися - в Яремче він стане просто незабутнім.