Комплекс відпочинку Мішин-СіТі пропонує якісний відпочинок у м. Заліщики!
У 125 кілометрах від Тернополя - розташовується мальовниче містечко під назвою Заліщики. Розташовані Заліщики на лівому березі річки Дністер. Свою назву місто отримало від українського словосполучення «за лісом», адже саме за лісом розташувалося перше поселення.
Історія Заліщиків як курорту починається у 1895 році, коли сюди прокладають залізничні колії. Саме тут, в Заліщиках, відпочивав у 1933 році польський маршал Йозеф Подсудский. В історичних записах є дані про два пляжи Заліщиків, один з яких був сонячним, а другий - тінистим, за що і став улюбленим місцем для прогулянок в спекотні літні дні. Ще тоді сучасники захоплювалися золотистими переливами та річковою водою.
Незважаючи на те, що пляжі були знищені унаслідок дністровської повені, Заліщики як і раніше залишаються чудовим містом, куди безсумнівно варто відправитися на відпочинок. Варто відвідати двір і парк Бруніцких. Замок був заснований в 1808 році, а парк був закладений в 1831 році. Є в місті власний краєзнавчий музей, який працює з 1974 року, у фонді якого налічується понад 17 тисяч експонатів. Шанувальники релігійних святинь можуть поцікавитися костелом святого Станіслава, який був побудований в 1763 році. Після радянського часу костел потребував відновлення, що і сталося в 1991 році з допомогою католицької громади. Також варто відзначити Церква Святої Покрови, яка до 50-х років ХХ століття носила назву Церкви Святої Трійці. На сьогоднішній момент це культова будівля являє собою греко-католицьку церкву.
Є тут, поруч з Заліщиками, і природні чудеса, які також варто відзначити. У Дністра є ліва притока - річка під назвою Серет. У своїй нижній частині ця річка утворює дивовижну долину з високими берегами, які нагадують каньйон. Є в долині Серету і невеликі гроти і навіть печери, вигадливий візерунок скель, а також дивовижні рослини й дерева, що ростуть на них. Все це та багато іншого можна побачити, приїхавши в Заліщики, про що ви напевно не пошкодуєте!