У 150 кілометрах від Івано-Франківська розташувався один із адміністративних центрів області - селище з дуже поетичною назвою Верховина. Дістатися сюди можна з нашого комплексу відпочинку Мішин СіТі.
Верховина розташована на схід від Чорногірського хребта в гірській частині Карпат. Примітно, що тут дуже різноманітний природний ландшафт. Центр селища розташувався на висоті понад 574 метрів над рівнем моря.
Верховина -  екзотичне містечко, адже в будь-якому іншому місці на Україні навряд чи знайдеться стільки вершин і гірських хребтів. Окремо варто відзначити улюблені гори туристів. Це гора Біла Кобила (1473 м) - найвища тут, Синиця (1186 м), Мазурка (1025 м) і Пушкар (812 м). Особливою популярністю користуються влітку і восени гори Мазурка і Пушкар, тому як довколишні місцевості ідеально підходять для збору грибів. Якщо ж вам до душі збирати дикі ягоди, тоді сміливо відправляйтеся до Синиці або білій кобилі.
Особливими почестями користується гора Синиця. Справа в тому, що тут раположена пам'ятка природи, оповита древніми легендами. Мова йде про так звані скелі Довбуша, по імені ватажка опришків Олекси Довбуша. У легендах говориться, що в цих печерах колись знаходили притулок опришки на чолі з Довбушем, і тут вони ховали скарби.
Верховина славиться своїм ландшафтом і різноманітністю гір, на яких пролягають різної складності туристичні маршрути. Найбільш легким для сходження вважається маршрут на гору Пушкар, оскільки вона найнижча по висоті.
З Верховини можна пройти до Беркутских джерел. Інший маршрут - помилуватися на гірську долину річки Смотрич. Третій маршрут вкаже дорогу на Писаний камінь.
Цікаво, що Верховина була також і тим місцем, де любили відпочивати письменники і різні науковці. У свій час тут побувала Ольга Кобилянська, Леся Українка, а також Іван Франко та Михайло Коцюбинський. Відпочивала тут колись і автор книги «Дівчина в Карпатах» - англійська письменниця М.М.Дауі.