Прогулянки по Дністру просто створені для тих людей, які дуже люблять природу, свіже повітря, а також відпочинок на будь-який смак - неквапливий і розслаблений або більш активний. Дністер - могутня ріка, яка має протяжність 1352 кілометрів, бере свій початок в Карпатських горах і впадає в Чорне море. Тому саме тут, на Дністрі, існує маса варіантів відпочинку.
Що може бути прекрасніше прогулянок по Дністру? Тут однаково добре і влітку, і навесні, і восени. Утихомирюючі пейзажі не залишать вас байдужими, а любителі фотографії можуть відобразити красу навколишньої місцевості, щоб потім із захватом згадувати про річковий прогулянці. Прогулянки можуть проводитися на катері або яхті, і обидва з цих варіантів обов'язково припадуть до душі. Також ви зможете вдосталь накупатися в річці, придбати відмінний загар і відмінно відпочити.
Незабутнє видовище представляє Дністровський каньйон. Цей дивовижний витвір природи увійшло до сімки природних чудес України, і не даремно, адже візерунок ущелин і скель просто вражає уяву, жоден майстер не зміг би відтворити таке. Прогулянка по Дністру дозволить побачити каньйон, безліч дивовижних печер, водоспадів і гротів. Крім того, ви будете настільки вражені навколишньою природою, що вмить забудете про втому і знову відчуєте смак життя.
Відпочивати на Дністрі можна по-різному. Є можливість здійснити прогулянку на швидкісному катері або на яхті, щоб розгледіти природу в її чарівності. Під час річкової прогулянки вам запропонують зробити в тому чи іншому місці стоянку - щоб своїми очима побачити незвичайні печери відлюдників або перекусити на лоні природи. А любителі екстриму можуть здійснити сплав по річці, що обов'язково розбурхає нерви і принесе незабутні враження. Так чи інакше, Дністер прийме всіх відпочиваючих, і для кожного тут знайдеться розвагу до душі.