Комплекс відпочинку Мішин СіТі пропонує Вам відпочинок на Закарпатті! Відпочиваючи у нас, Ви також зможете відвідати Буковель!
Буковель - це найпопулярніший і великий курорт України для гірськолижного спорту. Інфраструктура тут незвичайно розвинена, траси тут найкращі в країні, і що важливо - їх багато, що в цілому дозволяє Буковелю бути одним з кращих гірськолижних курортів Європи.
Буковель пропонує масу варіантів для відпочинку. Тут є безліч магазинів з сувенірами, розгалужена мережа закладів громадського харчування, є маса варіантів для проживання: готелі і приватні садиби, колиби і будинки відпочинку.
На Буковелі не виникне проблем з гірськолижним спорядженням, оскільки тут є 14 прокатних пунктів. Серед підйомників є один бугельний підйомник, довжина якого становить 957 метрів, більше 10 чотирикрісельний підйомників, трехкресельний і двокрісельний. Найдовший спуск тут становить 2100 метрів, а якщо скласти всі траси разом, то вийде протяжність в 50 кілометрів
У Буковелі ви зможете насолодитися гірськолижним спортом. Якщо ви вмієте управлятися з лижами або сноубордом, катайтеся на здоров'я, а новачкам допоможуть опанувати ций вид спорту досвідчені тренери.
Набридли лижі і санки? Сміливо вирушайте кататися на електроскутери або на каток. Крім того, знайдуться варіанти для відпочинку в Буковелі і для самих маленьких туристів. Є спеціальний дитячий садок, де малюка можна залишити на кваліфікованих аніматорів, можна повести діток в спеціальну дитячу лижну школу. Дітки теж отримають масу задоволення від катання по спеціальним схилах.
Дістатися до Буковеля із Заліщиків не складе великої проблеми. Все, що вам потрібно - це звернутися до наших фахівців для організації трансферу.