Відпочинковий комплекс МішиН - СіТі пропонує екскурсії у місто Хотин!

Хотин є одним з найстародавніших українських міст. Вважається, що історія Хотина почалася приблизно в 7 столітті, коли місто ще не був великим. Сьогоднішній Хотин, як і раніше залишається маленьким і затишним містом, що не заважає йому залишатися таким же цікавим для туристів з усіх куточків України.
Місцевість в Хотині, який розташований в самому центрі Буковини, відрізняється мальовничістю і красою. Пам'ятка міста - це Хотинська фортеця, яка була визнана одним із семи чудес України. Фортеця, що височіє над могутнім Дністром, була побудована ще в 10 столітті, і побачила на своєму віку чимало всього. Аж до 18 століття на фортифікацію здійснювалися напади, до того ж, вона неодноразово перебудовувалася. Спеціальною постановою Кабінету Міністрів України, прийнятого в 2000 році, було вирішено присвоїти Хотинської фортеці та прилеглих територій звання історико-архітектурного заповідника. Стара фортеця відновлюється завдяки реставраційним роботам, і на сьогоднішній день вона має майже той вигляд, який мала у 17 сторіччі. Варто також відзначити, що Хотинська фортеця являє собою яскравий зразок фортифікаційних споруд України 13-14 століть.
Туризм в Хотині сконцентрований в основному навколо фортеці, проте в цілому відпустку тут також може стати справжньою пригодою. Екскурсія в Хотинську фортецю стане чудовим екскурсом в історію, який відкриє для вас багато нового і цікавого. З майданчиків і високих стін фортеці, на які можна піднятися, відкривається чудова панорама. Ви зможете повною мірою оцінити місцеві краси і вдихнути на повні груди чисте повітря, оскільки виробничих площ тут немає.
Кам'яний яр - це дивовижна заповідна зона, де можна зустріти зникаючі види птахів і не тільки. Тут можна вільно відпочивати, тобто, якщо ви хочете відправитися по гриби чи ягоди, бажаєте нарвати букет ароматних польових квітів - ласкаво просимо, а влаштувати пікнік із шашликом тут теж не проблема, так як тут є спеціальні місця для багать та навіть столики.
Відпочинок в Хотині може стати незабутнім. Ви забудете про міську метушню і шумі, насолодіться чистим повітрям і унікальністю тутешньої природи. Прогулянка на природі, а також збір ягід або рибалка - все це може принести море задоволення, в якому навряд чи варто собі відмовляти.